Euro M z Wrocławia to agencja organizująca różnego rodzaju eventy, które są naszą pasją. Organizujemy eventy nieprzerwanie od ponad 16 lat. Przez ten czas zdobyliśmy wiele cennego doświadczenia, którym chętnie się dzielimy. Pracujemy w międzynarodowym środowisku, dla globalnych firm. Proponujemy imprezy integracyjne, eventy, spotkania biznesowe, a także imprezy z okazji otwarcia nowych zakładów pracy, a więcej informacji oraz nasze portfolio można sprawdzić na naszej stronie www.euro-m.pl.

Uroczystośc otwarcia nowych zakładów

Naszą specjalizacją jest organizacja uroczystości otwarcia nowych zakładów. Mamy wieloletnie doświadczenie w kontaktach z inwestorami z różnych kręgów kulturowych, skutecznie realizujemy każde zadanie i cieszymy się widząc satysfakcję naszych klientów po każdym zorganizowanym evencie.

Wspomagamy inwestorów przy promocji rozpoczęcia budowy nowego zakładu. Uroczystości te są dobrą okazją do budowania relacji z lokalną społecznością i partnerami biznesowymi. Dobieramy miejsca i ludzi, a także chcemy, aby dobrze ze sobą współpracowali. Każda z organizowanych przez nas uroczystości ma piękną oprawę, dopasowaną do gustu firmy zlecającej. Chcemy też, aby zaproszeni goście czuli się wyjątkowo dobrze podczas eventów nas którymi sprawujemy pieczę, gwarantujemy zadowolenie.

Organizacja wydarzeń biznesowych

Planujesz ważną konferencję? Powierz nam to zadanie, a zorganizujemy wydarzenie biznesowe dla Ciebie kompleksowo. Świadczymy usługi wysokiej jakości i dbamy o to, aby nie przeszła ona nigdy w ilość. Działamy od A do Z, wszystko robimy profesjonalnie i nas czas, bowiem zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem.

Efektywna współpraca przy organizacji eventów wymaga od nas zarówno wiedzy o wartościach i konwencjach akceptowanych przez reprezentantów innych kultur, jak i świadomości różnic w podejściu do roli jednostki w społeczeństwie, roli władzy oraz stosowania różnych modeli komunikacyjnych. Krok po kroku realizujemy każde zalecenie i uważamy, aby całość zadań zawsze była dopięta na ostatni guzik.

Zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu telefonicznego i osobistego we Wrocławiu. Czekamy na Państwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here