Kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń

Kredyt gotówkowy ciągle cieszy się ogromną popularnością. To wszystko za sprawą faktu, że można zadysponować go na zupełnie dowolny cel. Jednak najczęściej zaciągnięcie tego typu pomocy finansowej wiąże się z dokładną weryfikacją klienta przez bank. Spowodowane jest to przede wszystkim tym, że banki chcą mieć pewność, czy dany klient jest w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie.

Czy można jednak znaleźć bank, który nie wymaga zaświadczeń przy udzielaniu kredytu gotówkowego? Oczywiście! Sprawdź https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe. Chociaż zdecydowana większość banków wymaga przedstawienia odpowiednich dokumentów, jest możliwe także znalezienie firmy, która udziela kredyty gotówkowe bez zaświadczeń.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń — o co dokładnie chodzi?

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń to oferta, w której banki ograniczają wszystkie formalności do zupełnego minimum. Decydując się na taką ofertę nie musimy już przedstawiać zaświadczenia o wysokości otrzymywanych dochodów czy zaświadczenia od pracodawcy o zatrudnieniu. Jednak niestety nie oznacza to, że nie trzeba przedstawiać zupełnie żadnych dokumentów. W takim wypadku bank najczęściej będzie wymagał od kredytobiorcy sporządzenia oświadczenia z wyliczoną średnią zarobków z kilku ostatnich miesięcy.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczenia o dochodach. Ile najwięcej można pożyczyć?

Jeżeli chodzi o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń i to, jaka jest największa kwota, jaką można pożyczyć, niestety nie ma na to konkretnej odpowiedzi. Nie są to w takim wypadku zbyt wysokie sumy, a kwota najczęściej jest ustalana indywidualnie przez bank — zwykle w granicy 10 -20 tysięcy złotych. Jeżeli jednak chcielibyśmy pożyczyć znacznie większą sumę, wówczas może okazać się, że bank będzie wymagał dodatkowego ubezpieczenia.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń. Kto ma szanse go otrzymać?

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń to oferta bankowa skierowana do pełnoletnich osób, które regularnie otrzymują dochód. W przypadku tego rodzaju kredytu źródło tego dochodu najczęściej nie jest istotne, liczy się przede wszystkim regularność. Może być to dochód uzyskiwany z każdej formalnie możliwej umowy o wykonywaniu pracy, ale także środki z renty czy emerytury.

Chociaż kredyt gotówkowy bez zaświadczeń jest możliwy, nie oznacza to jednak, że zupełnie każdy może go otrzymać.  Kto więc ma szanse? Takie zobowiązanie kredytowe przeznaczone jest dla osób, które:

  • Są pełnoletnie;
  • Mają stałe, regularne dochody;
  • Otrzymują odpowiednio wysokie wynagrodzenie;
  • Mają pozytywną historię w BIK;
  • Nie posiadają zadłużeń i nie są wpisane do KRD.

Na co zwrócić uwagę biorąc kredyt gotówkowy?

Decydując się na kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, tak jak w przypadku każdego innego kredytu, największą uwagę trzeba zwrócić na oprocentowanie oraz sprawdzić wszystkie dodatkowe koszty kredytowania. W wyborze jak najlepszej oferty pomocny będzie kalkulator kredytowy, który jest dostępny w internecie oraz porównywarki takie jak Totalmoney i rankingi kredytów. Dzięki takim prostym narzędziom będziemy w stanie wybrać jak najlepszą ofertę, dopasowaną do naszych potrzeb, w zaledwie kilka minut.

Kredyt gotówkowy bez BIK — czy to możliwe?

Kredyt jest ofertą zarezerwowaną tylko dla banków, która podlega prawu bankowemu. Co za tym idzie, banki są zobowiązane do sprawdzenia każdego potencjalnego klienta w BIK. Istnieje jednak alternatywne rozwiązanie dla osób, które obawiają się sprawdzenia historii w Biurze Informacji Kredytowej, ponieważ mają już inne zobowiązania i mają problem z ich spłaceniem. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie pożyczka w firmie pozabankowej. Takie instytucje nie mają obowiązku sprawdzać swoich klientów w bazach BIK czy KRD. Jednak trzeba się liczyć z tym, że decydując się na taką pożyczkęm jej kwota nie będzie zbyt duża, a okres spłaty będzie trwał najwyżej kilka miesięcy. Pamiętajmy również, że pożyczki w końcowym rozrachunku mogą okazać się dosyć drogie, gdyż zawierają wysokie oprocentowanie, prowizje i dodatkowe opłaty. To wszystko spowodowane jest tym, że ryzyko niespłacenia pożyczki jest dosyć wysokie. Takie rozwiązania dają firmom pożyczkowym większą pewność na spłatę zadłużenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here