Firma Kredytoff, analizując najpopularniejsze pytania obywateli w trakcie rozmów z operatorami infolinii, dowiedziała się, że najczęściej obywateli interesuje mechanizm uzyskania kredytu. Co trzeci (34,9%) pyta o to, co trzeba zrobić, aby otrzymać kredyt. My o tym powiemy.

Firma Kredytoff, analizując najpopularniejsze pytania obywateli w trakcie rozmów z operatorami infolinii, dowiedziała się, że najczęściej obywateli interesuje mechanizm uzyskania kredytu. Co trzeci (34,9%) pyta o to, co trzeba zrobić, aby otrzymać kredyt. My o tym powiemy.

Na początek kilka słów o wymaganiach dotyczących kredytobiorców. Zazwyczaj są bardzo proste. Na przykład, niektóre firmy wskazują, że pożyczki mogą uzyskać obywatele Polski, które ukończyły 18 lat. Inne firmy wskazują, że aby uzyskać kredyt obywatel Polski musi być powyżej 18 lat z aktywnym numerem telefonu  i musi być zarejestrowany, żeby złożyć wniosek i uzyskać zgodę.

Co jest wymagane do złożenia wniosku?

Na pewno potrzebny będzie paszport, karta bankowa, telefon komórkowy. Ponieważ chodzi o uzyskanie mikropożyczki online, to na pewno jest potrzebny dostęp do internetu.

Zacznijmy od paszportu. Przy wypełnieniu wniosku klient będzie musiał wprowadzić informacje, wykorzystując niniejszy dokument. Również paszport jest potrzebny do wspólnego zdjęcia. Niektóre firmy oferują załadować w specjalne pole zdjęcia. Na zdjęciu musi być widoczna twarz kredytobiorcy, a także zdjęcie paszportu.

W zgłoszeniu oprócz paszportowych danych, adresu stałego zameldowania należy również podać informacje na temat pracy, stan cywilny, wykształcenie. Osobne pole dedykowane do danych kontaktowych. To jest szczególnie sprawdzane przez pracownika firmy. Jeśli pracownik nie będzie w stanie skontaktować się z podaną osobą przez kredytobiorcę, lub okaże się, że on/ona należy do innych osób, zgłoszenie od razu zostanie odrzucone.

Przy wypełnianiu wniosku należy wziąść kartę bankową. Po pierwsze, jest to najbardziej popularny sposób, aby uzyskać kredyt, bez wychodzenia z domu. Po drugie, jest jednym ze sposobów weryfikacji tożsamości kredytobiorcy.

Wypełnienie wniosku zajmuje nie więcej niż 15 minut. Być może, trzeba trochę się pomęczyć ze zdjęciem paszportu, czy ze wskazaniem wierzyciela, jednak dla wielu obywateli dzisiaj to nie jest problem.

Kiedy zostanie zatwierdzony wniosek i kiedy dostanę pieniądze?

Online firmy rozważają zgłoszenie maksymalnie szybko. W różnych firmach rozpatrzenie wniosku może trwać od 1 do 30 minut. Jeżeli wniosek zostanie zatwierdzony, to pieniądze od razu wysyłają na kartę. Zazwyczaj 30 minut wystarczy, aby pieniądze dotarły, jednak czasami mogą być opóźnienia w zależności od rodzaju karty, banku itp.

W każdym razie, będzie szybciej, niż jechać przez całe miasto do biura finansowego, stać w kolejkach, jechać z powrotem. Jeszcze jednym plusem online-pożyczki jest to, że pieniądze można uzyskać przez całą dobę, bez względu na święta i weekendy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here