Intrygujące etykiety na butelki

Etykiety na butelki mogą być bardzo pomysłowe – warto pomyśleć o projekcie, który będzie się wyróżniał. Inwestycja w etykiety wiąże się z niewielkim nakładem finansowym, a personalizowane butelki prezentują się dużo lepiej niż te bez interesującego oznakowania.

Do czego są potrzebne?

Może się wydawać, że etykiety na butelki to raczej zbędny dodatek, dekoracja, którą można pominąć. Jednak każdy, kto ma w zwyczaju robić nalewki czy wina, dobrze wie, że czasami żałuje się tego, że nie oznaczyło się butelki.

Dzięki etykietom, mamy pewność, co dokładnie znajduje się w butelce. To istotne na przykład wtedy, gdy chcemy pochwalić się gościom pyszną nalewką. Aby uniknąć niespodzianek, wystarczy po prostu nakleić na szkle etykietę. Oczywiście praktyczne zalety tego rodzaju oznakowań to nie wszystko.

Etykiety, które umieszcza się na butelkach to także interesująca ozdoba. Dużo ciekawiej wygląda szkło udekorowane etykietą o nietuzinkowym designie. Dzięki nim sprezentowane wino, nalewka lub wódka weselna stają się bardziej oryginalnym prezentem.

Zamówienie dopasowane do potrzeb

Obecnie można zamówić przeróżne etykiety. Wystarczy tylko nieco własnej inicjatywy, by przekonać się, że niebanalnie zaprojektowana etykieta na butelkę to coś, co naprawdę może prezentować się stylowo.

Drukarnie zajmujące się produkcją etykiet dbają o to, by zaproponować swoim klientom oznakowania, które będą odporne na wilgoć i zniszczenia. Ponadto, zazwyczaj łatwo je przykleić tak, by wyglądały estetycznie i profesjonalnie.

Warto pomyśleć o własnym projekcie, ale dla niektórych lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie gotowych szablonów, którymi dysponuje drukarnia. Do wyboru zazwyczaj są etykiety matowe i z połyskiem.

Spersonalizowane etykiety na wódkę weselną

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się etykiety na wódkę, którą podaje się na weselu. Są to wyjątkowe projekty przygotowywane z myślą o tym, by mile zaskoczyć gości weselnych. Mogą być wesołe lub romantyczne – najważniejsze, by były perfekcyjnie wykonane.

Okazji do tego, by wykorzystać etykiety na butelki, jest całkiem sporo. Wesela, odwiedziny gości, porządki w barku – samodzielne oznakowanie wyrobów alkoholowych często jest po prostu niezbędne.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Eticod.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here