polski producent dzianin

Na co coraz częściej zwraca się uwagę podczas zakupu ubrań? Nie chodzi już tylko o fason i kolor odzieży. Jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami. Zaczynamy cenić produkty starannie uszyte z dobrych jakościowo materiałów. Tanie i słabej jakości wyroby nie stanowią już naszego zainteresowania. I bardzo dobrze. Przecież to, co ubieramy, nie wpływa jedynie na nasz wygląd, ale również i zdrowie. Producenci modowi mają tego świadomość, dlatego do swoich kolekcji wybierają materiały pochodzące od polskich twórców dzianin.

Z taką firmą warto współpracować

Czy warto współpracować z firmą, która posiada bogate zaplecze technologiczne, doświadczonych pracowników oraz nieskończoną paletę pomysłów? Odpowiedź jest tylko jedna: oczywiście, że tak. Tylko gdzie taką firmę znaleźć? Prawda jest taka, że naprawdę nie trzeba daleko szukać. W mieście Łódź od prawie dwóch dekad z powodzeniem funkcjonuje producent dzianin o nazwie Mar-Pol.

Ta rodzinna firma posiada ogromne doświadczenie w produkcji różnego rodzaju dzianin. W ofercie są gotowe dzianiny, które charakteryzują się niezwykle starannym wykonaniem. Co istotne, załoga firmy otwarta jest także na realizację nawet najbardziej wyszukanych indywidualnych projektów. W skład firmy wchodzi nie tylko dziewiarnia, ale także szwalnia.

Klienci mogą liczyć na pełną kompleksowość usług. Oznacza to, że Mar-Pol oferuje możliwość zamówienia wysokogatunkowych przędz z całego świata, wyprodukowanie i wybarwienie tkanin, aż do uszycia konkretnych kolekcji. Współpraca może dotyczyć realizacji całego procesu produkcji odzieży, jak i poszczególnych etapów. Wśród klientów przedsiębiorstwa znajdują się takie uznane marki modowe jak 4F, Reserved, Prosto oraz Octagon. Szczegółowe informacje na temat warunków współpracy znajdują się pod adresem internetowym: https://www.mar-pol.net.pl/wspolpraca.

Atrakcyjne produkty dziewiarskie

W związku z tym, że firma Mar-Pol posiada nowoczesne urządzenia i maszyny dziewiarskie, może wyprodukować różnego rodzaju atrakcyjne materiały. W katalogu produktów znaleźć można między innymi:

  • dzianiny sportowe, które posiadają właściwości antybakteryjne i ograniczają powstawanie brzydkiego zapachu w trakcie ich użytkowania,
  • dzianiny użytkowe, które wykorzystuje się do szycia pościeli, prześcieradeł, ręczników, ścierek, poduszek, kołder,
  • dzianiny materacowe, z których szyje się wysokogatunkowe pokrowce na materace używane do snu,
  • dzianiny bawełniane, w tym: atłas, batyst, aksamit, kreton, sztruks, dżins, tarlatan,
  • dzianiny z elastanem, które idealnie nadają się do produkcji pończoch, odzieży sportowej, strojów kąpielowych,
  • wykonane z naturalnych włókien dzianiny eko,
  • dzianiny żakardowe, nadające się do produkcji wytrzymałych, przewiewnych, niegniotących i szybko schnących wyrobów odzieżowych,
  • dzianiny mundurowe, przydatne do szycia odzieży dla służb mundurowych, w tym: Policji, wojska, służby więziennej.

Asortyment dzianin jest atrakcyjny również ze względu na bogatą kolorystykę oraz paletę wzorów. Warto podkreślić, że producent oferuje gotowe wyroby, jak również chętnie realizuje zamówienia specjalne.

Druk na dzianinach

W zakres oferowanych usług wchodzi nie tylko produkcja tkanin, ale także możliwość umieszczenia na nich dowolnych nadruków. W opcji jest druk cyfrowy, druk sublimacyjny, druk płaski oraz druk rotacyjny.

Załoga firmy zaprasza do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo i możliwość długofalowej współpracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here