co najlepiej zawiesić nad łóżeczkiem niemowlaka?

Zawieszki dla niemowląt należą do rodzaju zabawek, które są bardzo popularne. Wielu rodziców je wybiera dla swoich pociech, zwłaszcza w pierwszych miesiącach życia malucha. Dostępne są różne rodzaje, w różnych kolorach i o różnych kształtach. Niektóre modele, które są bardziej zaawansowane wbudowaną mają pozytywkę, która wygrywa delikatny dźwięk. Dzięki temu dziecko jest utulone do snu i spokojniejsze.

Najbardziej lubiane przez dzieci są zawieszki w kształcie zwierzątek, które dodatkowo spełniają funkcję grzechotki lub gryzaka. Większość zawieszek dostępnych na rynku posiada praktyczny uchwyt, dzięki któremu taką zawieszkę możemy zamocować w dowolnym miejscu.

Czym są zawieszki dla niemowlaka?

Zawieszki dla niemowląt nie są zbyt skomplikowanymi zabawkami, dlatego przeznaczone są dla młodszych dzieci. Występują w różnych kształtach i kolorach. Najczęściej są to zwierzątka lub postacie bajkowe. Bogatsze wersje mają wbudowane dodatkowe funkcje i dodatki, takie jak odgrywanie melodii, delikatne wibracje, gryzaki, lusterka czy szeleszczące elementy.

Zawieszki, które mają być używane przez niemowlęta muszą mieć kontrastowe barwy, w ten sposób zabawka jest w stanie zwrócić uwagę dziecka. Poprzez takie zawieszki maluch uczy się związku przyczynowo skutkowego.

Zawieszki dla niemowląt

Gdzie można zawiesić zawieszki dla niemowląt?

Zawieszki dla niemowląt są to zabawki, które mogą być przymocowane w dowolnym miejscu. Z reguły wyposażone są w specjalne mocowanie, które umożliwia nam zawieszenie przywieszki, w tym miejscu, w którym nam pasuje. Najczęściej jest to wózek, łóżeczko dziecięce oraz mata edukacyjna. Zaletą takich zawieszek jest to, że są mobilne. Możemy je odpiąć i przełożyć w inne miejsce lub zabrać je ze sobą w podróż.

Rodzaje zawieszek dla niemowlaka

Zawieszki dla niemowląt występują w różnych wersjach, różnią się od siebie kształtem, wielkością, materiałem, z którego są wykonane, kolorami oraz funkcjami. Zawieszki, które są wykonane z tkanin są świetnym rozwiązaniem, gdy użytkownikiem jest najmłodsze dziecko.

Oprócz klasycznych zawieszek, w kształcie zwierzątek dostępne są również zawieszki w kształcie postaci z bajek, kreskówek lub owoców. Większość zabawek z tego rodzaju jest uniwersalna i nie nie ma podziału na płcie.

Przeczytaj też: http://aortamag.pl/zabawki-do-kapieli-dla-niemowlat-jak-umilic-dziecku-wieczorna-kapiel/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here