Wybierasz się na targi? Zadbaj o atrakcyjne stoisko targowe

Na masowych imprezach targowych nie jest łatwo przyciągnąć uwagę gości. Same materiały informacyjne nie wystarczą. Z tego powodu coraz więcej firm kładzie nacisk na atrakcyjne stoisko targowe.

Bezpośredni kontakt z klientem na branżowych targach to jedna z najskuteczniejszych form promocji firmy. To właśnie podczas takich spotkań goście targów – potencjalni klienci – mogą zapoznać się z naszą ofertą i poznać nas jako ludzi. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy nasze stoisko targowe nie cieszy się popularnością, a przyczyna może być dość zaskakująca – jest nieatrakcyjne. Dlatego właśnie podczas imprez takich jak targi czy konferencje warto zaprezentować się innym z jak najlepszej strony dzięki atrakcyjnemu stoisku.

Stoiska targowe – jak możemy je uatrakcyjnić?

Pierwszą kwestia jest niebanalny wygląd. Stoisko targowe powinno przykuwać wzrok kolorystyką, kreatywnym wykorzystaniem oświetlenia oraz chwytliwym hasłem umieszczonym w widocznym miejscu. To będzie nasza najlepsza wizytówka, która sprawi, że nasza firma zapadnie w pamięć uczestnikom imprezy.

Przygotowanie profesjonalnego stoiska targowego nie musi wiele kosztować. Tak naprawdę nawet nie musimy go kupować. Firmy takie jak Targowe.pl oferują bowiem wynajem stoisk targowych, a także zabudowy stoisk. Na czym polega zabudowa? To wszelkie formy uatrakcyjniania stoisk np. poprzez wynajem nagłośnienia, montaż ciekawego oświetlenia czy dodatkowe konstrukcje sceniczne (podesty).

Szczególnie atrakcyjny i nowoczesny efekt możemy osiągnąć wykorzystując oświetlenie elementów dekoracyjnych i banerów reklamowych, a także instalując ciekawe elementy scenografii. Możemy zdecydować się także na dodatkowe banery oczkowe z grafiką korespondującą z daną branżą czy tematyką targów.

Z czego tworzone są stoiska targowe?

Podstawowym elementem konstrukcji jest tu aluminiowa kratownica Quadro System, z których powstają stoiska oraz inne konstrukcje. Firma Targowe.pl stosuje je także do budowy sceny na pokazy mody, budowy trybuny na event sportowy, podium dla zespołu muzycznego czy podest na sprzęt muzyczny np. dla DJ-ów.

Aluminiowe kratownice Quadro, z których budowane są stoiska targowe, cechuje lekka, a zarazem solidna i wytrzymała konstrukcja. Ponadto ich instalacja jest niezwykle łatwa, a do skonstruowania prostego stoiska targowego wystarczą 3 osoby.

Wynajem stoisk targowych – jedna konstrukcja na wiele targów

Dużą zaletą systemowych konstrukcji jest możliwość wykorzystania elementów wielokrotnie, na różnych targach i eventach. Wystarczy że raz wynajmiemy elementy do montażu stoiska targowego, by przy okazji następnych wydarzeń móc skorzystać z gotowego i wypracowanego wcześniej wzorca. Z tego powodu na takie rozwiązanie decydują się liczne firmy chcące oszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie mieć atrakcyjne wizualnie i solidnie wykonane stoisko targowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here