Jak porównać ze sobą kursy walut w bankach i w kantorach internetowych? Czy istnieje narzędzie, które w jasny i wygodny dla nas sposób określi opłacalność wymiany walut w danym podmiocie i jednocześnie wskaże jeszcze bardziej intratne oferty? Tak… witamy w spred.pl.

Czym jest spred.pl?

Spred.pl to wygodna porównywarka kursów walut, obejmująca swoim zasięgiem zarówno zwykłe banki, jak i najpopularniejsze kantory internetowe. Żeby było jasne – nie jest to kolejne narzędzie, którego celem jest reklamowanie e-kantorów bądź banków. Wręcz przeciwnie – ma ono wyłącznie charakter informacyjny.

Co potrafi to narzędzie?

1. Za pomocą spred.pl możesz na przykład porównać ceny zakupu i sprzedaży poszczególnych walut w określonych kantorach internetowych i bankach. Co ważne – narzędzie to porządkuje wspomniane dane w ten sposób, by były one jak najbardziej przejrzyste i wygodne dla użytkownika.

2. Spred.pl to również funkcjonalna aplikacja, za pomocą której możesz dokładnie sprawdzić, jak duży spread jest naliczany przez banki. Co ciekawe – od razu dowiesz się o realnych wartościach spreadu, naliczonego dla konkretnych, zdefiniowanych przez Ciebie sum pieniędzy.

3. Aplikacja nie tylko porównuje koszty samej transakcji walutowej. Potrafi ona uwzględnić ceny pobierane przez e-kantory za transfer pieniędzy do danego banku. Kantory internetowe publikują informacje na temat posiadanych przez siebie rachunków bankowych, dzięki czemu wiadomo, ile będziemy musieli zapłacić za transfer środków na określone konto bankowe.

Nie tylko kantory!

Jak już wspominaliśmy spred.pl to aplikacja, która nie tylko porównuje ze sobą kantory internetowe, ale też oferty poszczególnych banków. Jeśli więc chcesz wykonać transakcję w banku, spred.pl pozwoli Ci ocenić, który z banków będzie w danym momencie najbardziej korzystny dla Ciebie. Żeby monitorować kursy walut w poszczególnych bankach, koniecznie wejdź na spred.pl.

Co ważne – na stronie znajdziesz aktualne dane co do wartości poszczególnych kursów walut. Są one aktualizowane co kilka minut.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here