Wiedza – zdobywana podczas długich lat szkoły, a potem studiów to podstawa – wie o tym każdy młody człowiek, który poświęca kolejne wieczory na żmudne przygotowania do egzaminów. Wiedza to podstawa, ale… weryfikuje ja dopiero praktyka. Dla tych, którzy zdają sobie z tego sprawę, skierowane są programy stażowe dla studentów. Dzięki nim studenci mogą wypłynąć na szersze wody i swobodnie wejść na rynek pracy z nieocenionym doświadczeniem zawodowym.

Nowoczesne organizacje doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że warto stawiać na młodych – dać im szansę na rozwój i podniesienie kompetencji. W tym celu tworzone są programy stażowe, tzw. Students Development Programs, które powstają w wyniku współpracy z miejscowymi uczelniami – tak, aby motywować najlepszych. W programy angażują się zarówno lokalne firmy, jak i międzynarodowe korporacje. Szczególne warte polecenia są centra usług biznesowych, takie jak Infosys Polska, który daje możliwość rozwoju  w wielu dziedzinach: od księgowości po konsulting technologiczny – http://dockinlodz.com/pl/program-stazowy-dla-studentow/. Infosys to globalny lider, który świadczy usługi outsourcingowe dla klientów z całego świata.

Dla kogo przeznaczony jest program stażowy?

Infosys Polska ceni przede wszystkim studentów ze znajomością języków obcych, ale liczą się także predyspozycje charakterologiczne: największe szanse mają osoby dojrzałe, kompetentne, dobrze zorganizowane oraz posiadające wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Preferowane kierunki to:

  • ekonomia
  • księgowość
  • finanse
  • filologia

Dlaczego warto?

Wielką zaletą oferty skierowanej do studiujących na uczelniach wyższych jest międzynarodowe środowisko: szansa na wyszlifowanie biznesowego języka angielskiego i nauka kolejnych – także od osób, dla których portugalski, niemiecki czy francuski jest mową narodową. Praca w takim środowisku to najlepszy sposób na obycie się ze standardami i charakterystyką działania dużych korporacji. Dużą zaletą jest możliwość międzykontynentalnych podróży służbowych – co prywatnie wiązałoby się z ogromnym kosztem, na jaki rzadko który student może sobie pozwolić. W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie dużej organizacji bez międzynarodowego zaplecza.

Przebywając na stażu w Infosys Poland, studenci mają szansę uczyć się od specjalistów i systematycznie rozwijać umiejętności oraz wiedzę nabytą z książek przeczytanych do egzaminów. Wielu pracowników firmy to pasjonaci, którzy potrafią zarazić swoim entuzjazmem innych. Nauka od najlepszych fachowców z pewnością zaprocentuje w przyszłości, na dalszych etapach kariery zawodowej. Działy, które obecnie poszukują zdolnych i ambitnych studentów to:

  • Sales and Fulfilment
  • Finance and Accounting
  • Sourcing and Procurement

Warto przesłać swoje CV na adres rekrutacja_lodz@infosys.com. W związku z stałym rozwojem firmy istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że w niedługim odstępie czasu Infosys zgłosi się do wybranych studentów i zaproponuje możliwość podniesienia kompetencji zawodowych w pozostałych działach mieszczących się w łódzkiej siedzibie firmy.

Nabieranie doświadczenia zawodowego u boku najlepszych stwarza ogromne możliwości. Infosys takie szanse daje. Zatem, jeśli jesteś studentem z otwartą głową, wolą poszerzania horyzontów oraz zdobywania praktycznych umiejętności, nie czekaj i napisz w sprawie stażu dla studentów. Może być to pierwszy krok na drodze do wielkiej zawodowej kariery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here