Kristina Pimenova – czy coś Wam mówi to imię i nazwisko? Jeśli nie to koniecznie musicie nadrobić zaległości, ponieważ to właśnie ją kultowy magazyn „Women Daily” okrzyknął najpiękniejszą dziewczynką świata! Piękna Rosjanka choć ma dopiero 12 lat podbiła serca ludzi na całym świecie – na Facebooku posiada prawie 4,5mln fanów, zaś jej konto na Instagramie śledzi 2 miliony followersów. Co o niej wiemy?

Ciekawą historię życia i kariery Kristiny przedstawili redaktorzy internetowego portalu dzieciakowelove.pl, na którym znajdziemy informacje ze świata dziecięcej mody, wiele modowych inspiracji, a także mniej i bardziej poważnych tematów z życia z dzieckiem. To właśnie dzięki nim dowiadujemy się, że Kristina jest dzieckiem piłkarza Rusłana Pimienowa i byłej modelki Glikeriyi Shirokovej. Jej cechami charakterystycznymi są piękne, długie włosy oraz hipnotyzujące niebieskie oczy, które w połączeniu z buźką aniołka powodują, że nie można od niej oderwać wzroku.

Najmłodsza supermodelka świata

Kariera dziewczynki rozpoczęła się już w wieku trzech lat, kiedy to wraz mamą pojawiła się na pierwszym poważnym castingu. Glikeriya od początku wierzyła w potencjał córki – do dziś jest jej menagerem oraz prowadzi profile społecznościowe małej modelki, które bogato zaopatruje w fotografie córki. Dzięki niej kariera Kristiny potoczyła się lawinowo – pierwsze sesje zdjęciowe, portfolio, pokazu mody, aż wreszcie przeprowadzka do USA i podpisanie kontraktu z LA Models oraz New York Models. Mimo młodego wieku mała modelka współpracowała już z takimi markami jak Roberto Cavalli, Georgio Armani, Benetton oraz Ralph Louren. Zdjęcia Kristiny już nieraz znalazły się w najpopularniejszych magazynach modowych m. in. na łamach Vouge’e w wielu krajach.

Cudowne życie topmodelki

Ciekawostki z życia Kristiny Pimenovej oraz kontrowersje z nią związane znajdziecie w artykule jej poświęconym na portalu dzieciakowelove, a my zachęcamy do poszerzenia wiedzy o topowych modelkach – ich historie są naprawdę inspirujące! Wystawne życia, cudowne kreacje i góra pieniędzy do wydania! Nam pozostają tanie zakupy w Internecie i oglądanie ich pięknych zdjęć 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here