Prowadzisz firmę i zastanawiasz się nad wyborem samochodu? Zapewne jedną z rozważanych opcji jest leasing. Nic dziwnego, ponieważ to jedno z najpopularniejszych i najatrakcyjniejszych rozwiązań dla klientów korporacyjnych. Przyjrzymy się bliżej, co sprawia, że ta forma finansowania robi taką furorę i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

Coraz częściej można spotkać się z sytuacją, gdy producent samochodów ma w swoim portfolio, prócz usług sprzedażowych, również oferty finansowania dla swoich klientów. Jest tak na przykład w przypadku japońskiego koncernu Nissan oraz RCI Banque – https://www.nissanfinance.pl/finansowanie/leasing.

Ogromną wygodą dla wszystkich zainteresowanych ofertą Nissan Finance jest to, że dostępna jest ona w każdym biurze Autoryzowanego Dealera Nissana. Co więcej, wszystkie formalności można załatwić na miejscu.

Powracając jednak do samej oferty. Czym charakteryzuje się leasing Nissan Finance? Jest to propozycja przede wszystkim przejrzysta. Z punktu widzenia klienta, minimum formalności oraz zabezpieczeń to ogromny plus. Warto też wspomnieć, że procedury związane z rejestracją samochodu (również koszty) realizowane są przez leasingodawcę – Nissan Finance.

Poza tym leasingobiorca może liczyć na korzystne i elastyczne warunki. Po pierwsze klient nie jest zobowiązany do żadnej wpłaty wstępnej – wynosi ona dokładni 0%. To jak długo ma trwać okres leasingowania również zależy od nas – minimalny czas to 24 miesiące, natomiast maksymalny nawet 5 lat. Poza tym leasing rozłożony jest w równych ratach.

Oferta Nissan Finance to atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy zainteresowani są poszerzeniem swojej floty o samochody marki Nissan. Ponadto sezonowo RCI Banque i Nissan przygotowują atrakcyjne promocje. Obecnie dostępne są specjalnie oferty na Leasing od 102%, Leasing od 100% oraz Nissan Select.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here