Laptop biznesowy na każdą kieszeń

Czyli mowa o sprzęcie poleasingowym, gdyż dzięki temu rozwiązaniu można otrzymać urządzenie klasy biznes blisko 70% względem nowego i otrzymać sprzęt najwyższego formatu.

Samochody Poleasingowe nie kojarzą się dobrze. Często są mocno używane i nieszanowane przez okres leasingu. Zupełnie inaczej jest w przypadku sprzętu typu komputery poleasingowe. Tutaj bowiem mamy sprzęt po 3 letnim leasingu, który był cały czas sprawdzany i serwisowany na bieżąco, gdyż na to składa się między innymi gwarancja na tego typu sprzęt. Stoi sobie takie urządzenie na półce i pracuje 8 godzin dziennie i jest wyłączane. Nie inaczej jest z laptopami, gdyż te najczęściej stoją w stacji dokującej i nawet są nie ruszane. Służą bardziej jako komputery stacjonarne przenoszone w wyjątkowych okolicznościach. Po trzech latach sprzęt jest zdawany, firma kupuje nowe a my dzięki amso.pl możemy nabyć taki sprzęt za blisko 70% mniejszą kwotę niż początkowo.

Sprzęt klasy biznes jest bowiem dość drogi. Wszystko dlatego, że w dniu premiery maszyny tego typu są po prostu najlepsze, najbardziej wyśrubowane i najpewniejsze na rynku. Otrzymujemy więc najlepsze podzespoły, tak ułożone i zaprojektowane przez inżynierów, aby w przyszłości móc pracować niezawodnie i z najwyższą wydajnością przez wiele lat. Dbałość o szczegóły jest na wielu płaszczyznach. Zaczynając od obudowy wykonanej ze stopu metali czy kończąc na laminowaniu płyty głównej i specjalnych kanałach odprowadzających wodę w przypadku zalania. Tego typu rozwiązania nie są stosowane w seriach z supermarketu tylko klasa biznes może sobie na to pozwolić. Dlatego wiele takich niuansów wpływa na cenę, ale dzięki zakupowi sprzętu poleasingowego możemy zaoszczędzić wiele złotówek, a mimo to otrzymujemy urządzenie, które nie zmieniło swojej najwyższej formy i nadal posiada wszystkie wspaniałe właściwości charakterystyczne dla klasy biznes.

Wartym również aspektem do poruszenia jest fakt, że otrzymujemy w cenie oryginalny system, który w momencie pisania tego artykułu jest Windows 10. System to nie jakaś aktualizacja, a nowa licencja z kluczem. Tak więc dożywotnio możemy korzystać z pełnego legalnego systemu w cenie sprzętu. Możemy przeinstalowywać, reinstalować system operacyjny ile tylko chcemy. Warto jednak wspomnieć, że jak każda sfera tak i tutaj pojawia się szara strefa. Nieuczciwi sprzedawcy sprzedają laptopy bez wspomnianej licencji. Dlatego warto wspomnieć, że aby wszystko było legalne musi to być sprzęt z licencją Refurbished.

W przypadku sklepów AMSO warto jeszcze wspomnieć, że udzielana jest gwarancja nawet do 36 miesięcy. Można więc być pewnym, że urządzenie nie popsuje się w tym czasie, a nawet jak coś się wydarzy to nie zostaniemy na lodzie. Również tutaj warto wspomnieć, że najlepiej kupować tego typu sprzęt u firm, które nie znikną za 5 minut. AMSO jest na rynku 10 lat więc jest pewnym partnerem.

Sprzęt klasy biznes jeszcze nigdy nie był tak przystępny i to jest najważniejsze. Za niewielkie pieniądze można nabyć urządzenia na najwyższym światowym poziomie z najlepszymi parametrami, które trudno szukać w nowym sprzęcie w danym segmencie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here