Kantor online pozwala na wymianę waluty w sieci z wykorzystaniem bankowości internetowej, ale ze spreadem znacznie niższym, niż oferują banki. Dzięki kantorom internetowym każdy może wymienić walutę po kursie zbliżonym do rynkowego. Bez dodatkowych opłat.

Co to jest kantor online?

Za sprawą kantorów online ten, kto często wymienia walutę może zacząć oszczędzać na transakcji. Kantory internetowe oferują najniższe spready na rynku wymiany walut, jednocześnie zachowując wysoki stopień bezpieczeństwa danych.

Dlaczego warto spróbować?

Tradycyjne sposoby wymiany waluty niosą za sobą liczne niedogodności. W bankach wymiana walut jest prosta, ale czekają na nas wysokie opłaty. Z kolei szukanie taniego kantoru stacjonarnego wiąże się z marnowaniem czasu i energii (których często nam brakuje) i trudno dzisiaj nazwać takie działanie efektywnym. Co więcej, w kantorach stacjonarnych negocjowanie kursów walut zwykle jest dostępne gdy wymieniamy naprawdę dużą sumę. Natomiast banki zazwyczaj obniżają spready walutowe tylko swoim największym klientom. W efekcie, im częściej wymieniamy walutę, tym częściej tracimy swoje najważniejsze zasoby: czas, energię i pieniądze.  

Ile wynosi spread walutowy?

Z raportu kurencja.com wynika, że w bankach spread walutowy może osiągnąć poziom nawet 7,4%. Dlaczego? Wymiana walut w bankach jest bezgotówkowa, dlatego nie jest to kwestia kosztów, ale zysków.  Banki chcą jak najwięcej zarobić na pośredniczeniu w transakcji wymiany waluty. Tymczasem w kantorach internetowych spread walutowy waha się od 0,49% do 0,58%. Jeśli nie wiesz, co to jest spread walutowy zajrzyj na bloga kantoronline.pl i przeczytaj: Co to jest spread walutowy?

Co zyskujesz dzięki wymianie online?

Za wymianą waluty w kantorze internetowym kryje się skłonność do wybierania nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Wystarczy kilka kliknięć, żeby potrzebną walutę zakupić po kursie najbardziej zbliżonym do rynkowego i mieć na swoim koncie walutowym. Dobrze jest także wiedzieć, że kantory online nie idą na kompromisy w kwestii bezpieczeństwa. Stosują te same zabezpieczenia, które wykorzystywane są w bankowości internetowej.

Bądź oszczędny i efektywny

Gdy zaczniesz wymieniać waluty online, odkryjesz, że pozornie drobna zmiana w twoim życiu daje Ci poczucie, że dbasz o swoje pieniądze i czas, co byłoby niemożliwe w przypadku korzystania z tradycyjnych rozwiązań. Przestaniesz się martwić tym, że marnujesz zarobki, a po prostu będziesz cieszyć się oszczędnościami. Zaczniesz też zauważać, że mniej czasu wykorzystujesz na niepotrzebne działania.

Dlaczego warto wybrać kantoronline.pl?

Kantoronline.pl to wymiana walut za pomocą platformy, ze znakomitej jakości zabezpieczeniami, po kursach nigdzie indziej niedostępnych dla indywidualnych klientów. To rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić pieniądze na wymianie walut zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo przesyłanych środków.  O tym, że to skuteczne rozwiązanie świadczy jego ugruntowana pozycja: serwis ten na rynku funkcjonuje już 7 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here