Jak wybrać sposób przelewu na Ukrainę?

0
1274

Wraz z otwarciem strefy Schengen dla Ukraińców, którzy mogą teraz przyjeżdżać do Unii Europejskiej nie tylko w celach turystycznych, ale także celem podjęcia pracy, kwestia tanich i szybkich przelewów na Ukrainę stała się szczególnie aktualna. Jak zrobić przelew na Ukrainę szybko i tanio, nie przepłacając za usługi pośredników?

Sposoby wyboru metody wysłania pieniędzy na Ukrainę

Analizując kilka opcji transferu środków na Ukrainę, często trudno jest dokonać ostatecznego wyboru. Oto porównanie dostępnych ofert w oparciu o kryteria takie jak:

  • Szybkość realizacji przelewu: są serwisy, które świadczą tę usługę w ciągu 2-3 dni, są też takie, które realizują przelew w ciągu 1-2 minut;
  • Miejsce realizacji przelewu: niektóre przelewy można zrealizować wyłącznie udając się do biura instytucji, która świadczy taką usługę, na przykład do banku. Są także firmy, które umożliwiają realizację przelewu online o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie;
  • Forma, w której zostanie zrealizowany przelew. Mogą to być przelewy gotówkowe lub bezgotówkowe. Ostatnio cieszą się popularnością przelewy z karty na kartę.
  • Liczba danych osobowych niezbędnych do realizacji przelewu.

Jak zrobić przelew na Ukrainę? Skorzystaj z usług Perekaz24!

Sposoby wyboru metody wysłania pieniędzy na Ukrainę

Jeśli poszukujesz informacji jak zrobić przelew na Ukrainę na kartę odbiorcy, obowiązkowo warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Perekaz24. Umożliwia natychmiastowe wysłanie dużych kwot bez potrzeby podania licznych danych osobowych, dodatkowo prowizja za realizację takiej usługi wynosi tylko 1,5% od kwoty przelewanych pieniędzy. Ponadto przelew na Ukrainę będzie zrealizowany za darmo, jeśli korzystasz z usług Perekaz24 po raz pierwszy. Istnieje także możliwość zrealizowania przelewu gotówkowego (z odbiorem kwoty w jednym z 3500 oddziałów Perekaz24 na Ukrainie) w dolarach amerykańskich. Miejsce, w którym przelew jest możliwy do odbioru można sprawdzić za pomocą strony internetowej Perekaz24. Jeśli odbiorca jest klientem ukraińskiego Privatbanku może także skorzystać z opcji odbioru przelewu za pomocą międzynarodowego systemu Welsend.

Jak widzisz, najlepszą odpowiedzią na pytanie jak wysłać pieniądze na Ukrainę będzie ta dotycząca skorzystania z usług serwisu Perekaz 24!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here