Ostatnie analizy finansowe wskazują na to, że Polacy chętniej biorą pożyczki w instytucjach pozabankowych. Tendencja taka może wynikać z faktu, że faktycznie firmy, które oferują szybkie pożyczki są firmami godnymi zaufania, a pieniądze na dowolny cel konsumenci mogą mieć na koncie jeszcze w ten sam dzień. Warto wiedzieć, czym się różni szybka pożyczka od kredytu w banku,
gdy samemu myśli się o tym, by podjąć takie zobowiązanie finansowe.

Brak zbędnych formalności

Przede wszystkim, jeśli ktoś decyduje się na kredyty online to może być pewien, że czeka go o wiele mniej formalności aniżeli ma to miejsce w przypadku kredytów bankowych. Banki sprawdzają bowiem konsumenta dokładnie, domagają się zaświadczeń o zarobkach, a na dodatek na decyzję o kredycie trzeba długo czekać. Zazwyczaj trzeba też podać cel na który pożyczka ma być przeznaczona. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku pożyczek online. Tutaj wystarczy wypełnić formularz, ustalić kwotę pożyczki i poczekać na weryfikację danych. Jeśli będzie ona pozytywna, to jeszcze tego samego dnia otrzyma się pieniądze na konto. Nie trzeba też dokładnie podawać celu na jaki przeznaczy się środki finansowe. Pozostaje jeszcze kwestia umowy. W przypadku pożyczki bankowej wymagana jest umowa na czas nieokreślony. Natomiast w przypadku szybkich pożyczek forma zatrudnienia pozostaje dowolna, o ile ma się środki na późniejszą spłatę zobowiązania. Jak więc widać, różnice są znaczące.

Rozwiązanie najbardziej korzystne

Dla konsumentów, którzy chcą bardziej ufać w wiarygodność szybkiej pożyczki poleca się skorzystać z produktu finansowego takiego jak KredytOK, gdzie pożyczka jest rejestrowana online, lecz pobiera się ją w placówce firmy. Można spłacić taką pożyczkę w jednej racie, bądź pożyczając większą kwotę rozłożyć ją na wygodne raty. Dodatkowo, można spodziewać się ubezpieczenia na bardzo korzystnych warunkach. KredytOK to optymalne rozwiązanie finansowe, jakie na pewno w najbliższym czasie będzie chętnie wybierane przez konsumentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here