kurier

Chcesz wyróżniać się szybką obsługą zamówień, a może masz pilną przesyłkę prywatną? Znalezienie kuriera, który w ciągu zaledwie 24 godzin doręczy paczkę z Gdańska w niemal dowolny zakątek Polski może być nie lada wyzwaniem. Nie jest to jednak niemożliwe. Sprawdź, jakie firmy kurierskie są w stanie zapewnić dostarczenie przesyłki krajowej w ciągu jednego dnia roboczego.

DPD

Francuska firma ma na terenie Polski aż 50 oddziałów, co pozwala na sprawne doręczanie paczek w możliwie jak najkrótszym terminie. DPD w Gdańsku umożliwia nadanie przesyłki nie tylko w specjalnym punkcie. Możliwe jest również zamówienie kuriera, który odbierze zamówienie spod wskazanego adresu. W ten sposób paczkę można wysłać nawet bez wychodzenia z domu. Ponadto odbiorca może zgłosić się po przesyłkę w jednym z ponad 1000 punktów odbioru. Możliwe jest także dostarczenie pod konkretny adres do rąk adresata.

DHL

DHL należy do największych i najbardziej znanych firm kurierskich na świecie. Niemieckie przedsiębiorstwo od wielu lat działa również w Gdańsku i zajmuje się przewozem przesyłek zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Paczkę można nadać osobiście w punktach lub zamówić kuriera do domu przy pomocy platformy logistycznej epaka.pl. Co ciekawe, DHL oferuje ponad 10 000 punktów obsługi przesyłek na terenie kraju, a paczkę można nadać i odebrać w wielu Żabkach, Biedronkach czy nawet na stacji benzynowej Shell.

FedEx

Planowaną datę doręczenia w ciągu jednego dnia roboczego na terenie Gdańska oferuje również amerykańska firma FedEx. Kurier z USA oferuje wiele praktycznych rozwiązań zwłaszcza dla branży e-commerce. W jego ofercie nie brakuje oczywiście również propozycji dla klientów indywidualnych. Jeden z liderów branży kurierskiej daje nawet możliwość dostarczenia ciężkich przesyłek już następnego dnia z opcją door-to-door lub odbiorem w punkcie FedEx.

InPost

Polska firma kojarzy się przede wszystkim z paczkomatami, które zrewolucjonizowały krajowy rynek przesyłek kurierskich. InPost ma w swojej ofercie jednak również inne opcje, w tym możliwość dostarczenia paczki do rąk adresata w ciągu jednego dnia roboczego. Z platformy logistycznej epaka.pl można ponadto dowiedzieć się, że planowana data doręczenia przesyłki do paczkomatu dla klientów z Gdańska wynosi 1-2 dni robocze. Ponadto popularna firma kurierska może pochwalić się jednymi z najniższych cen w kraju.

UPS

United Parcel Service to amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się dostarczaniem przesyłek od ponad 100 lat. Na terenie Polski firma kurierska działa oczywiście znacznie krócej, jednak na przestrzeni lat zdążyła zdobyć uznanie mieszkańców Gdańska i wielu innych miast z kraju nad Wisłą. UPS ma jedną z największych flot samochodowych w branży, co pozwala na ekspresowe doręczenie przesyłek. Co ciekawe, firma pozwala wybrać przedział czasowy dostawy, dzięki czemu często nie trzeba brać urlopu i czekać cały dzień na wizytę kuriera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here