Optymalizacja procesów biznesowych – lepsza wydajność firmy

0
Optymalizacja procesów biznesowych

Wielu właścicieli nowo otwartych firm często zastanawia się, co zrobić, aby osiągnąć sukces. Okazuje się, że jest pewna metoda pozwalająca na jednoczesną poprawę funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz zwiększenie zysków. To optymalizacja procesów biznesowych.

Rynek funduszy futures. Dlaczego warto obserwować raporty COT?

0
Rynek funduszy futures

W jaki sposób można podejrzeć dużych graczy?

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

0
Jak działa instalacja fotowoltaiczna

Instalacje fotowoltaiczne z roku na rok zyskują coraz szersze grono zwolenników. Korzystając z fotowoltaiki nie tylko chronimy środowisko naturalne i troszczymy się o planetę lecz także dbamy o własny portfel. Potocznie nazywana energia elektryczna ze Słońca zapewnia nam wymierne korzyści dzięki czemu prąd zyskujemy niemal za darmo. Warto zatem poznać podstawowe zasady działania fotowoltaiki oraz dowiedzieć się jakie elementy wchodzą w skład typowej instalacji fotowoltaicznej.

Jakie elementy wchodzą w skład instalacji fotowoltaicznej?

W skład podstawowych elementów instalacji fotowoltaicznej wchodzą: panele PV, inwerter, okablowanie, system mocowania oraz akcesoria łączeniowe. Gdy będziemy chcieli korzystać z wyprodukowanej energii również po zachodzie Słońca to należy również zastosować tzw. akumulator, czyli nic innego jak system magazynowania ciepła. Panele fotowoltaiczne składają się z ogniw fotowoltaicznych połączonych szeregowo – równolegle. Pojedyncze ogniwo może wyprodukować do kilku watów energii elektrycznej. Sercem instalacji fotowoltaicznej jest inwerter nazywany także falownikiem. To on odpowiada za sterowanie pracą paneli fotowoltaicznych. Jego zadaniem jest zamiana prądu stałego na prąd zmienny, którego parametry umożliwiają zasilanie urządzeń elektrycznych oraz oddanie go do sieci energetycznej. Inwerter (falownik) pełni też funkcję zabezpieczającą w czasie gdy nastąpi zanik napięcia w sieci. Odpowiada on wtedy za odłączenie instalacji PV oraz przerwanie dostawy energii elektrycznej do sieci energetycznej. System montażowy najczęściej wykonany z aluminium lub stali nierdzewnej umożliwia przymocowanie całego układu instalacji do dachu lub podłoża. Pod dachem i gruntem panele możemy także zamontować na balustradach czy balkonach. Aby prawidłowo połączyć poszczególne elementy instalacji wykorzystuje się specjalistyczne akcesoria jak: zabezpieczenie AC/DC, skrzynki przyłączeniowe oraz liczne rozgałęźniki i złącza MC4.

Jak działa zestaw fotowoltaiczny i ogniwo fotowoltaiczne?

Najogólniej rzecz ujmując ogniwa fotowoltaiczne, z których zbudowane są moduły fotowoltaiczne działają w ten sposób, że zamieniają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Do ogniwa dociera światło składające się w swojej najmniejszej skali z fotonów. Następnie krzem w ogniwie pochłania foton i wybija elektron z jego pozycji przymuszając go do ruchu. Z kolei ruch elektronów to nic innego jak przepływ prądu elektrycznego. Cały proces nazywamy efektem fotowoltaicznym. Wytworzony prąd stały przepływa przez falownik (inwerter) aby następnie zostać przekształcony w prąd przemienny a więc prąd, z którym mamy do czynienia w gniazdkach elektrycznych (230V). Uzyskaną w ten sposób energię możemy dowolnie zużywać, magazynować lub sprzedawać. Warto pamiętać, że moc instalacji powinna być ściśle uzależniona od wysokości rocznego zużycia energii elektrycznej w danym gospodarstwie domowym.

Fotowoltaika Gdańsk

Profesjonalne firmy z Gdańska tworzące systemy fotowoltaiczne przeznaczone dla firm i gospodarstw domowych zapewniają kompleksową obsługę instalacji fotowoltaicznych począwszy od zaprojektowania systemu, dostarczenia urządzeń aż po ich instalację wraz z przyłączeniem do sieci – sprawdź fotowoltaika Gdańsk. Tworząc wysokiej jakości systemy fotowoltaiczne przyczyniają się w istotnym stopniu do obniżenia kosztów energii elektrycznej swoich klientów.

Zalety wirtualnego biura – przekonaj się o jego potencjale

0
Zalety wirtualnego biura - przekonaj się o jego potencjale

Każdemu z nas zależy na tym, aby pracować efektywnie i być produktywnym podczas wykonywania swoich obowiązków. Czas to priorytet, dlatego dobrze jest mądrze go wykorzystywać. Podpowiadamy dziś, jak można uprościć sobie zawodową codzienność i cieszyć się jej efektami. Przybliżamy zatem nieco temat wirtualnego biura.

Praca w domu i wirtualny adres

Niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie w domu czy stacjonarnie, na pewno chcesz skutecznie oddzielać życie zawodowe od prywatnego. Jak to zrobić? Wiele osób przekonało się, że dobrą opcją jest wirtualne biuro 360. To rozwiązanie, które może się sprawdzić jeśli wiele rzeczy wykonujesz przed komputerem, a bezpośredni kontakt z klientem w Twoim zawodzie jest rzadkością. Jeśli zależy Ci na tym, żeby mieć osobny adres do korespondencji, można skorzystać z wirtualnego biura. To coraz bardziej popularne. Dlaczego? Wynajmowanie adresu nie jest tak kosztowne jak utrzymanie stacjonarnego lokalu. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, na pewno chcesz ograniczać koszty, a zwiększać dochody. Zastanów się więc, co możesz zrobić, aby każdy aspekt prowadzenia firmy nie był przypadkiem, ale dobrze zaplanowaną strategią. Jest to bardzo istotne jeśli zatrudniasz sporo osób. Trzeba wtedy dobrze zarządzać czasem. Kiedy w zespole każdy wie, co do niego należy, szanse na sukces są znacznie większe.

Pracuj wydajnie i z przyjemnością

Dobrze jest stworzyć pracownikom takie miejsce do pracy, w którym będą mogli dobrze wywiązywać się ze swoich zadań. Niektórzy lubią codzienny dojazd do biura, ale Ci, którzy mają w domu sprzyjające warunki, na ogół chętnie wybierają home office. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Decydując się na wirtualne biuro zyskujemy adres, pod który może trafiać korespondencja. Niektórzy powiedzą, że przecież takie biuro można prowadzić we własnym domu, ale nie każdy chce podawać osobisty adres w dokumentach czy podczas rejestrowania firmy. Na pewno dodatkowa przestrzeń do przechowywania dokumentów przyda się i będzie dobrze wykorzystana. Jeśli nie jesteś pewien, na co się zdecydować, możesz znaleźć wiele informacji w internecie. Dużo zależy od Twojego miejsca zamieszkania. Większe miasta to zazwyczaj sporo możliwości jeśli chodzi o usługę wirtualnego biura.

Zalety wirtualnego adresu

Trzeba powiedzieć, że największą zaletą tego rozwiązania są niskie koszty. Nie musimy płacić co miesiąc za czynsz, prąd i inne opłaty, które związane są z użytkowaniem lokalu. Koszt jest dosyć niski i zazwyczaj przedsiębiorcy go nie odczuwają. Niektórzy jednak decydują się na bardziej kompleksową usługę – czyli chcą mieć w pakiecie możliwość wynajęcia sali konferencyjnej czy duży parking. To z pewnością podnosi prestiż prowadzonej firmy. Jeśli od czasu do czasu musisz spotkać się z ważnym klientem na pewno taka sala konferencyjna będzie strzałem w dziesiątkę. Ciesz się więc pracą, która może sprawiać Ci przyjemność. Nie wszystko, co robimy zawodowo jest łatwe, a czasem trzeba zmierzyć się z wyzwaniami. Możesz jednak mieć zadowolenie i satysfakcję.

Jaką wybrać nawierzchnię dla kortu tenisowego?

0
hala

Wzrastające zainteresowanie sportem sprawiło, że w Polsce coraz więcej osób inwestuje w budowę kortu tenisowego. Decydując się na tak kosztowną inwestycję warto powierzyć ją doświadczonym specjalistom.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne w kwestii projektowania, a także samego wykonania warto zatem powierzyć firmie Tenistal, posiadającej ponad 20-letnie doświadczenie i setki zrealizowanych projektów. Zanim jednak podejmiesz ostateczną decyzję, warto dowiedzieć się kilku ważnych rzeczy dotyczących budowy nawierzchni kortu tenisowego.

Nawierzchnia kortu tenisowego to podstawa

To właśnie nawierzchnie kortów tenisowych mają zasadnicze znaczenie dla ogólnej dynamiki gry oraz komfortu użytkowania przez graczy. Wybór odpowiedniej nawierzchni kortu tenisowego jest zatem kluczowy. Od podjętej przez nas decyzji zależne będą także koszty, które będziemy musieli ponieść na skutek intensywnej eksploatacji. Jako inwestor powinieneś wiedzieć, że jeżeli chodzi o nawierzchnię kortu tenisowego, to masz do wyboru kilka opcji.

Mączka ceglana (kort ziemny) jest najpopularniejszą nawierzchnią kortu tenisowego w Polsce oraz całej Europie. Jeśli kort tenisowy kojarzysz z czerwonym piaskiem, to już wiesz jak wygląda kort tenisowy z mączki ceglanej. Taki kort jest chętnie wybierany z uwagi na jego dużą amortyzację oraz możliwość wykonywania kontrolowanych poślizgów w trakcie gry. Odbicie piłki od takiej nawierzchni spowalnia jej prędkość, dzięki temu nawierzchnia ta polecana jest do gry amatorskiej, albo gry treningowej.

Sztuczna trawa to nawierzchnia stosowana przeważnie do prywatnych kortów tenisowych. Dość często takie podłoże jest stosowane na kortach tenisowych na osiedlowych boiskach albo małych klubach sportowych. Cena takiego kortu dość często jest uzależniona od jakości użytej trawy. Gra na takiej nawierzchni amortyzuje upadek i odciąża stawy. Sztuczna trawa powoduje naturalne odbijanie piłki, która nie przyspiesza po uderzeniu w kort. Z tego powodu taka nawierzchnia polecana jest dla początkujących tenisistów oraz tych nieco bardziej doświadczonych.

Nawierzchnia akrylowa jest wykorzystywana do turniejów tenisowych. Wysokie walory estetyczne takiej nawierzchni, a także jej stosunkowo niska cena i zakres stosowania, zwiększa jej popularność. Nawierzchnia akrylowa dzięki elastyczności zapewnia bardzo dobre odbicie piłki, a przy tym dobrą przyczepność obuwia wpływającą na dynamikę gry. Dzięki temu  nawierzchnia akrylowa sprawdza się także jako wielofunkcyjne boisko szkolne.

Która nawierzchnia jest zatem najlepsza?

Wybór odpowiedniej nawierzchni do kortu tenisowego jest sprawą dość mocno indywidualną. Trudno zatem jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Każda z dostępnych nawierzchni ma swoje plusy, jak i minusy. Jeśli więc planujesz podjąć się takiej inwestycji, to warto poprosić o radę profesjonalistów https://www.tenistal.com.pl/oferta/hale-sportowe/hale-tenisowe/. Dzięki fachowemu doradztwu możesz mieć pewność, że podjęta inwestycja będzie jedną z lepszych decyzji.

Plecaki do biegania – informacje dla początkujących

0
Plecaki do biegania

Wielogodzinne pokonywanie maratonów czy biegów ultra wymaga od nas nie tylko dobrego przygotowania kondycyjnego, ale i sporej samowystarczalności na trasie. Nie chodzi tutaj o to, że podczas biegu pogoda może ulec zmianie i zawsze powinniśmy mieć ze sobą coś na przebranie, ale najważniejszy jest zapas wody oraz przekąsek, które będą paliwem dla naszego organizmu. Tutaj wkraczają plecaki lub kamizelki biegowe, które znacząco różnią się od tradycyjnych plecaków. Jaki sprzęt będzie jednak lepszy?

Plecak czy kamizelka biegowa?

Większość plecaków, które są dostępne obecnie na rynku wśród wiodących modeli to właśnie kamizelki. Plecaki do biegania mają główną komorę, do której przytwierdzone są szelki opierające się na ramionach, a sam plecak – na plecach. Początkowo biegacze używali wyłącznie plecaków do biegania. Były one pojemne, a jednocześnie pozwalały przenosić sporą ilość rzeczy na długich dystansach. Miały one jednak pewne minusy – dość luźno przylegały do ciała, przez co utrudniały szybszy bieg.

Właśnie przez to swoją popularność zyskały kamizelki. Charakteryzują się one tym, że ich konstrukcja w całości przylega do ciała, a z przodu znajduje się większa powierzchnia materiału, która zapobiega bujaniu się komory głównej na boki. Tylna część może występować w różnych pojemnościach, a także różnić się umiejscowieniem. Bardzo często możemy spotkać się również z umieszczeniem tylnej części kamizelki bliżej obręczy barkowej. Dzięki temu odciążony jest odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Jest to spore ułatwienie dla naszego ciała – szczególnie w górach.

To, czy wybierzemy kamizelkę czy plecak, zależy jednak wyłącznie od naszych preferencji.

Plecak do biegania – poznaj jego najważniejsze parametry

Obecnie na rynku znajdziemy wiele różnych modeli plecaków do biegania. Różnią się one od siebie pojemnością, a także sposobem zapięcia. Przy zakupie odpowiedniego sprzętu powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na:

 • im lżejszy plecak, tym lepiej,
 • sprzęt musi dobrze przylegać do ciała,
 • plecak powinien mieć miejsce na bukłak typu camelbak,
 • powinien mieć on miejsce na soft flaski,
 • musi mieć wygodny dostęp do kieszeni oraz łatwo dostępną kieszeń na telefon,
 • powinien mieć mocowanie na lampkę LED,
 • gwizdek ratunkowy w pasie piersiowym,
 • mocowanie na kije trekkingowe.

Przeglądając plecaki do biegania znajdziemy całe spektrum możliwości, które zależy wyłącznie od naszych potrzeb, a także możliwości finansowych.

Bukłak czy soft flask? Wybierz mądrze

Bukłak to specjalny pojemnik z tworzywa sztucznego, który służy do przenoszenia napojów. Soft flaski to natomiast tzw. miękkie bidony. Zwyczajowa pojemność bukłaków wynosi od 1 do 3 litrów, soft flasków natomiast nie przekracza 600 ml. Największa zaletą soft flasków jest ich niska waga oraz to, że po opróżnieniu zajmują naprawdę niewiele miejsca – zmieszczą się nawet do kieszeni!

Co jednak powinien mieć plecak do biegania? Najlepiej jedno i drugie! Jest to wyłącznie indywidualna kwestia, ale jeżeli mamy do wyboru dobre opcje dodatkowe, zdecydowanie warto z nich skorzystać.

Jak wybrać sposób przelewu na Ukrainę?

0
Jak wybrać sposób przelewu na Ukrainę

Wraz z otwarciem strefy Schengen dla Ukraińców, którzy mogą teraz przyjeżdżać do Unii Europejskiej nie tylko w celach turystycznych, ale także celem podjęcia pracy, kwestia tanich i szybkich przelewów na Ukrainę stała się szczególnie aktualna. Jak zrobić przelew na Ukrainę szybko i tanio, nie przepłacając za usługi pośredników?

Sposoby wyboru metody wysłania pieniędzy na Ukrainę

Analizując kilka opcji transferu środków na Ukrainę, często trudno jest dokonać ostatecznego wyboru. Oto porównanie dostępnych ofert w oparciu o kryteria takie jak:

 • Szybkość realizacji przelewu: są serwisy, które świadczą tę usługę w ciągu 2-3 dni, są też takie, które realizują przelew w ciągu 1-2 minut;
 • Miejsce realizacji przelewu: niektóre przelewy można zrealizować wyłącznie udając się do biura instytucji, która świadczy taką usługę, na przykład do banku. Są także firmy, które umożliwiają realizację przelewu online o dowolnej porze i z dowolnego miejsca na świecie;
 • Forma, w której zostanie zrealizowany przelew. Mogą to być przelewy gotówkowe lub bezgotówkowe. Ostatnio cieszą się popularnością przelewy z karty na kartę.
 • Liczba danych osobowych niezbędnych do realizacji przelewu.

Jak zrobić przelew na Ukrainę? Skorzystaj z usług Perekaz24!

Sposoby wyboru metody wysłania pieniędzy na Ukrainę

Jeśli poszukujesz informacji jak zrobić przelew na Ukrainę na kartę odbiorcy, obowiązkowo warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Perekaz24. Umożliwia natychmiastowe wysłanie dużych kwot bez potrzeby podania licznych danych osobowych, dodatkowo prowizja za realizację takiej usługi wynosi tylko 1,5% od kwoty przelewanych pieniędzy. Ponadto przelew na Ukrainę będzie zrealizowany za darmo, jeśli korzystasz z usług Perekaz24 po raz pierwszy. Istnieje także możliwość zrealizowania przelewu gotówkowego (z odbiorem kwoty w jednym z 3500 oddziałów Perekaz24 na Ukrainie) w dolarach amerykańskich. Miejsce, w którym przelew jest możliwy do odbioru można sprawdzić za pomocą strony internetowej Perekaz24. Jeśli odbiorca jest klientem ukraińskiego Privatbanku może także skorzystać z opcji odbioru przelewu za pomocą międzynarodowego systemu Welsend.

Jak widzisz, najlepszą odpowiedzią na pytanie jak wysłać pieniądze na Ukrainę będzie ta dotycząca skorzystania z usług serwisu Perekaz 24!

5 kurierów w Gdańsku, którzy dostarczą przesyłkę krajową w jeden dzień roboczy

0
kurier

Chcesz wyróżniać się szybką obsługą zamówień, a może masz pilną przesyłkę prywatną? Znalezienie kuriera, który w ciągu zaledwie 24 godzin doręczy paczkę z Gdańska w niemal dowolny zakątek Polski może być nie lada wyzwaniem. Nie jest to jednak niemożliwe. Sprawdź, jakie firmy kurierskie są w stanie zapewnić dostarczenie przesyłki krajowej w ciągu jednego dnia roboczego.

DPD

Francuska firma ma na terenie Polski aż 50 oddziałów, co pozwala na sprawne doręczanie paczek w możliwie jak najkrótszym terminie. DPD w Gdańsku umożliwia nadanie przesyłki nie tylko w specjalnym punkcie. Możliwe jest również zamówienie kuriera, który odbierze zamówienie spod wskazanego adresu. W ten sposób paczkę można wysłać nawet bez wychodzenia z domu. Ponadto odbiorca może zgłosić się po przesyłkę w jednym z ponad 1000 punktów odbioru. Możliwe jest także dostarczenie pod konkretny adres do rąk adresata.

DHL

DHL należy do największych i najbardziej znanych firm kurierskich na świecie. Niemieckie przedsiębiorstwo od wielu lat działa również w Gdańsku i zajmuje się przewozem przesyłek zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Paczkę można nadać osobiście w punktach lub zamówić kuriera do domu przy pomocy platformy logistycznej epaka.pl. Co ciekawe, DHL oferuje ponad 10 000 punktów obsługi przesyłek na terenie kraju, a paczkę można nadać i odebrać w wielu Żabkach, Biedronkach czy nawet na stacji benzynowej Shell.

FedEx

Planowaną datę doręczenia w ciągu jednego dnia roboczego na terenie Gdańska oferuje również amerykańska firma FedEx. Kurier z USA oferuje wiele praktycznych rozwiązań zwłaszcza dla branży e-commerce. W jego ofercie nie brakuje oczywiście również propozycji dla klientów indywidualnych. Jeden z liderów branży kurierskiej daje nawet możliwość dostarczenia ciężkich przesyłek już następnego dnia z opcją door-to-door lub odbiorem w punkcie FedEx.

InPost

Polska firma kojarzy się przede wszystkim z paczkomatami, które zrewolucjonizowały krajowy rynek przesyłek kurierskich. InPost ma w swojej ofercie jednak również inne opcje, w tym możliwość dostarczenia paczki do rąk adresata w ciągu jednego dnia roboczego. Z platformy logistycznej epaka.pl można ponadto dowiedzieć się, że planowana data doręczenia przesyłki do paczkomatu dla klientów z Gdańska wynosi 1-2 dni robocze. Ponadto popularna firma kurierska może pochwalić się jednymi z najniższych cen w kraju.

UPS

United Parcel Service to amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się dostarczaniem przesyłek od ponad 100 lat. Na terenie Polski firma kurierska działa oczywiście znacznie krócej, jednak na przestrzeni lat zdążyła zdobyć uznanie mieszkańców Gdańska i wielu innych miast z kraju nad Wisłą. UPS ma jedną z największych flot samochodowych w branży, co pozwala na ekspresowe doręczenie przesyłek. Co ciekawe, firma pozwala wybrać przedział czasowy dostawy, dzięki czemu często nie trzeba brać urlopu i czekać cały dzień na wizytę kuriera.

Dlaczego firma powinna zdecydować się na program magazynowy?

0
Dlaczego firma powinna zdecydować się na program magazynowy

Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większa liczba firm decyduje się na wdrożenie programu magazynowego. Nie wszyscy przedsiębiorcy jednak przekonali się do wspomnianego rozwiązania. Jakie zalety ma dedykowane oprogramowanie magazynowe?

Kredyt gotówkowy – co trzeba zrobić, aby go uzyskać?

0
Kredyt gotówkowy

Rynek finansowy w Polsce bardzo dynamicznie się rozwija i klienci banków mogą obecnie wybierać spośród wielu rodzai kredytów. Kredyty mieszkaniowe, samochodowe i bardzo popularne kredyty gotówkowe, to zobowiązania, po które sięgamy coraz chętniej. Warto podkreślić, że w szczególności kredyty gotówkowe znajdują się w kręgu zainteresowań wielu potencjalnych kredytobiorców. Jest to produkt finansowy, który można przeznaczyć na dowolny cel i niekiedy opiewa na bardzo wysokie sumy. Zobacz co zrobić, aby uzyskać kredyt gotówkowy w banku i co warto o nim wiedzieć.

Kto może otrzymać kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy https://splatapozyczek.pl/kredyt-gotowkowy/ jest dostępny dla osób pełnoletnich, które mają pełną zdolność do czynności prawnych. Niezbędna jest też zdolność kredytowa, czyli indywidualna zdolność do spłaty kredytu w wyznaczonym na umowie terminie wraz z odsetkami. W przypadku kredytu gotówkowego dużo zależy właśnie od zdolności i historii kredytowej osoby, która się o niego ubiega. Bank przed udzieleniem danej osobie pieniędzy z pewnością przeprowadzi analizę zdolności kredytowej. Jeśli będziesz dla banku wiarygodnym klientem, to udzieli Ci on kredytu gotówkowego, a środki pozyskane w ramach zobowiązania szybko trafią na Twoje konto bankowe.

Zdolność kredytowa – co ma na nią wpływ i jak ją poprawić?

Zdolność kredytowa jest niezbędna w przypadku kredytu gotówkowego, ale także innych rodzai zobowiązań, które w swojej ofercie ma bank. Podczas jej analizy bank sprawdza: dochody, miesięczne koszty utrzymania, sumę aktualnie spłacanych zobowiązań, wiek, wykształcenie, stan cywilny. Są to podstawowe dane, których bank potrzebuje do przeprowadzenia oceny zdolności kredytowej i pytania odnośnie do nich znajdą się we wniosku kredytowym, który będziesz musiał wypełnić, aby ubiegać się o dodatkową gotówkę.

Zdolność kredytową można poprawić na kilka sposobów. Banki pozytywnie rozpatrują wnioski osób, które posiadają stabilne zatrudnienie, czyli umowę o pracę (najlepiej na czas nieokreślony). Istotne są też dochody oraz to ile z tych pieniędzy przeznaczasz na utrzymanie i spłatę innych długów. Jeśli po opłaceniu wszystkich niezbędnych rzeczy na Twoim koncie zostaje jeszcze całkiem sporo pieniędzy, to bank będzie miał pewność, że będziesz miał z czego spłacać nowe zobowiązanie. Pomocne może być też spłacenie niewielkich zobowiązań przed złożeniem wniosku o kredyt gotówkowy.

Jak uzyskać korzystny kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy jest stosunkowo łatwy do otrzymania i nie trzeba wiele, aby go uzyskać. Nie musisz bać się wielu formalności i kilkukrotnych odwiedzin w banku. Często wystarczy jedynie dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach. W przypadku mniejszych kredytów banki nawet nie wymagają zaświadczenia z pracy i bazują na wyciągach z banku, z ostatnich kilku miesięcy. Wystarczy, że znajdziesz korzystną ofertę, a jeśli nie wiesz jak to zrobić, to pomóc Ci może doradca Spłata Pożyczek. Otrzymasz też pomoc w wypełnieniu wniosku, a jeśli decyzja banku będzie pozytywna, wystarczy podpisać umowę kredytową.

Zobacz też